Kategoriler: Vans

NASA ve VANS İşbirliğinde “Space Voyager” Koleksiyonu

“Yeni zirvelere ulaşarak insanlığın yararına bilinmeyenleri ortaya koymak” NASA’yı en iyi ortaya koyduğu vizyonu tanımlar. Açılımı “Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi” olan NASA’nın bu yıl 60. yıldönümü kutlanıyor. NASA’nın 60. yılına özel California’nın en ünlü markalarından VANS özel bir koleksiyon hazırladı.

NASA gibi Vans da kendi alanında bir çok öncü çalışmaya imza attı. Skate ayakkabıları konusunda tüm kaykaycıların yıllardır bir numaralı tercihi olan Vans yeni sezonda eklediği bu koleksiyonlar ile tutkunlarını yine heyecanlandırmayı başarıyor.

2 ikonik modelini NASA koleksiyonu için uyarlayan Vans, en sevilen modellerine zenginlik kazandırmış oluyor.

NASA & Vans Old Skool

İlk olarak NASA & Vans işbirliğinde ilk olarak Old Skool modeli dikkat çekiyor. Zaman içerisinde kalitesi ve tasarımı ile kaykaycıların en fazla tercih ettiği model olan Vans Old Skool NASA uyarlaması oldukça ilgi çekici. Vans Old Skool’u diğer modellerden ayıran en önemli özelliği “Jazz Stripe” olarak anılan yandaki ikonik çizgisi ilk olarak Old Skool ile ünlenmiş ve Vans için önemli bir yer teşkil etmiştir. Tüm bu ikonik özelliklerini kaybetmeden tasarlanmış olan NASA & Vans Old Skool modelleri 2 renk ile satışa sunuluyor. Pürüzsüz beyaz ve capcanlı yine pürüzsüz sayalı turuncu renkli modeli premium deri saya ile üretilmiştir. Pürüzsüz deri sayanın yan kısmına minimal bir şekilde yerleştirilmiş NASA logosu sneaker modelinin tasarımında en dikkat çekici detay olarak yer alıyor.

Sneakerın topuk kısmının arkasında ise bir Amerikan Bayrağı dikkat çekiyor. Bu Amerikan Bayrağı yama olarak sneakera eklenmiş ve yama harici kullanıldığında ise topuk kısmında astar yer alıyor ve yine şık bir görüntü sunuyor. Yamalar tercihe göre değiştirilebilir bir kaç alternatif ile birlikte sunuluyor.

NASA & VANS Sk8-Hi

NASA & Vans işbirliğinin bir diğer modeli ise SK8-Hi! Vans Sk8-Hi modeli klasik bir profile ve yüksek yaka tasarımına sahiptir. Yaka tasarımında barındırdığı ekstra yastıklamalar ile de bilek kısmında destek sağlar. Vans’in yine oldukça tercih edilen modellerinden biri olan SK8-Hi modeli NASA koleksiyonunda Old Skool’da olduğu gibi 2 renk seçeneği ile piyasaya sunuluyor. Beyaz ve siyah seçeneği ile göreceğimiz model yaka kısmında ikonik NASA logosunu barındıyor ve Vans modelini oldukça farklı bir tasarıma kavuşturuyor.

Yakında Türkiye’de de satışa sunulacak olan NASA & VANS “Space Voyager” Koleksiyonu şimdiden dikkat çekiyor.

E. S.

Taze Gelenler

Ev Egzersizleriniz için Faydalanabileceğiniz En İyi 8 Youtube Kanalı

Kilo vermek ya da formda kalmak isteyenler özellikle yaz mevsiminin gelişiyle egzersiz yapmaya başlıyor. Genel…

9 ay önce

Apollo Projesinin 50. Yılına Özel Tasarım Saatler

Aya yapılan insanlı ilk yolculuğun 50. senesine özel saatler NASA ve Xeric iş birliği ile…

9 ay önce

Renkli Tasarımlarıyla Nike Kyrie 5 Sünger Bob Serisi

Nike ve Kyrie Irving iş birliği ile hayata geçirilen Nike koleksiyonu hem küçüklerin hem de…

10 ay önce

2019’un Dikkat Çeken Ayakkabı Trendleri

Özellikle son yıllarda trend ayakkabılar dünyası her zamankinden daha fazla çeşitlendi. Bu çeşitlilik içinde bazı…

10 ay önce

Converse’den Tamamen Geri Dönüştürülmüş Şişelerden Üretilen Sneakerlar

Chuck Taylor serisini artık neredeyse bilmeyen kalmadı. Converse, bir yenilik daha getirerek geri dönüştürülmüş materyallerden…

10 ay önce

“Dad Sneaker” Modasının Bir Sonraki Durağı Ne?

Son yılların en büyük trendlerinden biri olan Dad “Chunky” sneakerlar, bazı kullanıcılar tarafından çok sevilirken…

10 ay önce