Kategoriler: moda

Swarovski’den Nostaljik Anneler Günü Koleksiyonu: Sunshine

Birbirinden zarif tasarımlara imza atan Swarovski, 2019 anneler günü için yine anlamlı ve şık bir koleksiyon hazırlamış. Anneler ve kızları arasındaki bağı simgeleyen bu koleksiyon,  gücü ve fedakârlıkları ile bizlere ilham veren annelerimize güneş ışığını hediye etmeye davet ediyor.

Bizi sarıp sarmalayan ve içimizi ısıtan “güneş ışığı”, tıpkı her koşulda hayatlarımızda parlak bir güneş gibi duran ve içimizi ısıtan anneleri simgeliyor. Kampanyanın hikayesinde anne göz kamaştırıcı bir sunshine kolye ucu ile  kızı ise o güneş ışığının altında parlak ve sıcacık duran daha minimal bir güneş ışığı ile temsil ediliyor. Böylelikle birbirileri arasındaki benzersiz bağ ışıltılı bir şekilde simgelenmiş oluyor.

Swarovski’nin Kreatif Direktörü̈ Nathalie Colin ise yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Swarovksi’de herkes için ışıltı felsefesine inanıyoruz dolayısıyla Anneler Günü̈ Koleksiyonumuz yalnızca sizi yetiştiren kadını kutlamakla kalmıyor aynı zamanda tüm anne figürlerini yani anneleri, büyükanneleri, üvey anneleri, kayınvalideleri, arkadaşları ve onların bizim için yaptıkları her şeyi kutluyor. Koleksiyon tıpkı tanıdığımız ve sevdiğimiz kadın gibi parlak, göz alıcı, ışıltılı ve çok yönlü.”

Minimalist çizgilerin hâkim olduğu koleksiyonda her yaştan kadının, hem günlük yaşamlarında hem de gece hayatlarında rahatlıkla kullanabilecekleri birbirinden zarif tasarımlar mevcut.  Sunshine başta olmak üzere aynı koleksiyon,  içerisinde Originally ve North serisi tasarımlara da yer veriyor. Hem Anneler günü için benzersiz bir hediye seçeneği hem de kendinizi şımartmak için şık bir bahane.

Tasarımlarda öne çıkan uzunlu kısalı kolyeler ile bahar modasını da yakalamanız mümkün. Çok çeşitli kullanıma sahip olan bu koleksiyonu nasıl kullanacağınız tamamen sizin zevkinize kalmış. Dilerseniz tek bir parça kolye ile dilerseniz birbiri üstüne takılabilir yüzükler ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

Koleksiyonun öne çıkan parçası olan “Sunshine Kolye” anne ve kız arasındaki bağı temsil ediyor. Pembe Altın Kaplama ve güneş ışığı motifli kolye, tüm basic kıyafetlerle kombinlenebilecek uzun ve görkemli bir tasarıma sahip. Annenize “Güneş Işığımsın” demenin en zarif yolu.

Bu zarif kolyenin tamamlayıcı parçalarından biri de, zamansız zarafete sahip olan “güneş ışığı” motifli yüzük.  Pembe altın kaplama ve ışıltılı taşlarla göz alıcı bir tasarıma sahip olan yüzük, 2019 Anneler Günü için tercih edilebilecek hediyelerin başında gelebilir.

“Annem bu koleksiyon ile baştan sona parıldamalı.” Diyorsanız, mutlaka eşsiz tasarımdaki bu küpeleri de ona hediye etmelisiniz. Swarovski taşların parıltısı ve pembe altın ile göz kamaştırıcı bir hediye olacaktır.

Koleksiyonda Sunshine serisi dışında Originally serisinin tasarımları da oldukça göz alıcı. Rodyum kaplama ve Swarovski Kristal İnci ile tamamlanan tasarımlar hem anneleri hem kızları için oldukça zarif, kullanışlı ve zamansız bir hazine.

Koleksiyonda yer alan bir diğer seri olan North Serisi, her yaştan kadına hitap eden bir şıklıkta tasarlanmış. “Dans Eden Kristal” konsepti olarak öne çıkan bu tasarım hem annenizi hem kendinizi şımartmanın en zarif yolu. Rodyum kaplama malzemenin kullanıldığı tasarımda, bir kafes içerisinde yüzen mavi bir taş simgelenmiş. Yeni yeni mücevher kullanmaya başlayan genç kızlar için de günlük kullanılabilecek şıklıkta bir kolye olabilir.

“Sevdiklerinizin kalbinin anahtarını bulun.” Sloganıyla tasarlanan Sparkling Dance Key Kolye son yıllarda en trend kolye tasarımları arasında yer alıyor. Swarovski’nin yine “Dans Eden Kristal” konseptinden ilham aldığı bu tasarım kolye hem anneler günü hem de sevgililer günü için tercih edilebilecek hediyeler arasında. Aynı zamanda bu bahar günlük basic kombinler ile de Key Kolyeler sıklıkla karşımıza çıkıyor.

#FollowYourSun tagi ile sosyal medyada da birçok kadın şimdiden, Swarovski Sunshine Koleksiyonu ile Kendi Güneşini Takip Etmeye başlamış gibi görünüyor.

E. S.

Paylaş
YAZAR
E. S.

Taze Gelenler

Ev Egzersizleriniz için Faydalanabileceğiniz En İyi 8 Youtube Kanalı

Kilo vermek ya da formda kalmak isteyenler özellikle yaz mevsiminin gelişiyle egzersiz yapmaya başlıyor. Genel…

7 ay önce

Apollo Projesinin 50. Yılına Özel Tasarım Saatler

Aya yapılan insanlı ilk yolculuğun 50. senesine özel saatler NASA ve Xeric iş birliği ile…

8 ay önce

Renkli Tasarımlarıyla Nike Kyrie 5 Sünger Bob Serisi

Nike ve Kyrie Irving iş birliği ile hayata geçirilen Nike koleksiyonu hem küçüklerin hem de…

8 ay önce

2019’un Dikkat Çeken Ayakkabı Trendleri

Özellikle son yıllarda trend ayakkabılar dünyası her zamankinden daha fazla çeşitlendi. Bu çeşitlilik içinde bazı…

8 ay önce

Converse’den Tamamen Geri Dönüştürülmüş Şişelerden Üretilen Sneakerlar

Chuck Taylor serisini artık neredeyse bilmeyen kalmadı. Converse, bir yenilik daha getirerek geri dönüştürülmüş materyallerden…

8 ay önce

“Dad Sneaker” Modasının Bir Sonraki Durağı Ne?

Son yılların en büyük trendlerinden biri olan Dad “Chunky” sneakerlar, bazı kullanıcılar tarafından çok sevilirken…

8 ay önce